Nie kopiujemy ! :)
logo

O nas w prasie

W wiosennym wydaniu kwartalnika Ślub i Wesele, ukazał się artykuł na nasz temat. Chętnych do zapoznania się z historią naszej firmy, odsyłamy do artykułu on-line, który możecie znaleźć tu.

Dotychczas skupialiśmy się na sprzedaży sukien ślubnych. W 2015 roku przebranżowiliśmy się i oferujemy naszym klientom usługę fotografowania i wideofilmowania ślubów, wesel oraz innych uroczystości. Od lat pracujemy w branży weselnej i doskonale wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, zostawiając daleko w tyle tzw. „kamerzystów” weselnych, których praca pozostawia wiele do życzenia. Wedding Star proponuje Pań stwu filmy stylizowane na pełnometrażowe kino we produkcje, a także teledyski weselne, nagrania zaręczyn czy trailery.
W swojej ofercie mamy również sesje plenerowe i studyjne, stylizowane, narzeczeńskie, relacje foto z zaręczyn, przygotowań, ślubu i wesela, zawsze z oryginalnym pomysłem i
smakiem, zgodnie z ustalonym - wraz z klientem planem. Braliśmy spontaniczny ślub w Vegas, ale nie mamy z niego nagrania. Jedynie kilka zdjęć z uroczystości. Dopiero po fakcie doszliśmy do tego, jak wiele straciliśmy.

Każdy, kto uważa, że nie chce mieć pamiątki w tej postaci - będzie żałować tej decyzji chwilę po wydarzeniu i już do końca życia. To najważniejszy moment Waszego życia. Nawet jeśli nie teraz, to za kilka lat z pewnością będziecie chcieli powrócić do tego momentu.

Mamy jedne z najniższych cen w Trójmieście i okolicach. Ceny wahają się od 500 zł za nagranie zaręczyn, po 2000 zł za teledysk ślubny lub relację fotograficzną. Jako jedna z nielicznych firm, proponujemy również surowy materiał z wydarzenia, aby być może w przyszłości we własnym zakresie zmontować dłuższą lub krótszą relację.
Nasze produkcje realizujemy w Polsce i za granicą. W większości działamy w Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie. W naszej „stajni” posiadamy kamery DSLR, czyli popularne i niezawodne „lustrzanki” oraz kamery firmy Sony i Blackmagic. Mamy w ofercie również krany kamerowe, gimbale czy drony. Posiadamy w pełni wyposażone studio fotograficzne, wraz z wachlarzem stylizacji i różnorodnych teł fotograficznych. Stale się rozwijamy, szkoląc się i podążając za aktualnymi trendami. [...]

Facebook